Competitions
Competitions
Competitions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Competitions

competitions
 
Dobrodošli!Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dakota Fanning glumica

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sara
Nova si
Nova si
Sara


Broj postova : 28
Join date : 10.02.2010

Dakota Fanning glumica Empty
PostajNaslov: Dakota Fanning glumica   Dakota Fanning glumica Icon_minitimeuto vel 16, 2010 6:09 pm

Dakota Fanning


23.02.1994, Conyers, Georgia, SAD
Hannah Dakota Fanning

Ova
plavokosa petnaestogodišnja glumica već je nekoliko puta dokazala svoju
kvalitetu pa možemo samo nagađati koliko daleko će dogurati.
Dakota Fanning glumica 413d
Debitirala je 2000. godine u epizodi serije 'Hitna služba'. Manje uloge imala je u serijama 'Ally McBeal', 'CSI' i 'Spin City'. Raznježila je mnoge glumeći kćerkicu mentalno retardiranog Seana Penna koji se svim silama bori za skrbništvo u 'Ja sam Sam' (2001). Ovu iznimno talentiranu djevojčicu nakon toga mogli smo vidjeti u ulozi astmatične kćeri Charlize Theron i Stuarta Townsenda u trileru 'U zamci' (2002), a onda kao mlađu verziju Reese Whitherspoon u romantičnoj komediji 'Šminkerica sa sela' (2002).
U 'Djevojkama iz visokog društva'
(2003) pripala joj je uloga razmažene djevojčice koja se opsesivno boji
bakterija. Njezine glumačke sposobnosti priskrbile su joj angažman za
filmsku adaptaciju Dr. Seussovog 'Mačak: Ne diraj mu šešir', a prema mnogima samo je njezina izvedba film učinila gledljivim. 'Ubola' je još jedan hit pod nazivom 'Tjelesna straža', gdje se sprijateljuje s tjelesnim čuvarom kojeg tumači Denzel Washington.
Nahvalili su je na sva usta da je nadmašila svog puno starijeg i iskusnijeg kolegu Roberta De Nira kad je izvrsno odglumila traumatizirano dijete koje je izgubilo majku u trileru 'Igra skrivača' (2005). Još jedna odlična uloga bila je ona u Steven Spielbergovom znanastveno-fantastičnom 'Ratu svjetova' (2005) kao Tom Cruiseova kćer. Dala je glas liku Lilo u animiranom 'Lili & Stich 2: Stich s greškom'.
Još jednom glumi kćer, ovaj put Kurta Russella u obiteljskoj drami 'Ostvareni snovi' (2005). Dio je jake glumačke ekipe u Garciinim 'Devet života' (2005), epizodnoj drami o devet različitih žena. 2007. godine snimila je dva ostvarenja, a to su to 'Hounddog' i 'Cutlass'.
Slijedeća godina je iznimno uspješna i radom ispunjena za malu Dakotu –
sudjelovala je na čak četiri projekta, a među njima su kriminalistička
drama 'Winged Creatures' i znanstveno-fantastični 'Push'.


SPAN.xclaimempty{color: inherit !important;text-decoration: inherit !important; font-face: inherit; float: none !important;} SPAN.XClaimStyle{margin: 0px !important; text-decoration: underline !important;cursor: pointer !important;cursor: hand !important; padding-bottom: 1px !important; color: #018D25 !important; border-bottom: 1px solid #018D25 !important; float: none !important; position: static; display: inline !important; }
Filmovi:
Charlotteina mreža
Djevojke iz visokog društva
Igra skrivača
Ja sam Sam
Koralina i tajna ogledala
Lilo & Stitch 2: Stitch s greškom
Mačak: ne diraj mu šešir
Ostvareni snovi
Push
Rat svjetova
Tajnovit život pčela
Tjelesna straža
[Vrh] Go down
×MiHaElLa×
Dizzajnerica
×MiHaElLa×


Broj postova : 55
Join date : 15.02.2010
Age : 26
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska

Dakota Fanning glumica Empty
PostajNaslov: Re: Dakota Fanning glumica   Dakota Fanning glumica Icon_minitimeuto vel 16, 2010 10:08 pm

Slatka je, volim je
[Vrh] Go down
Axy YEAH
Adminica
Adminica
Axy YEAH


Broj postova : 110
Join date : 07.02.2010

Dakota Fanning glumica Empty
PostajNaslov: Re: Dakota Fanning glumica   Dakota Fanning glumica Icon_minitimeuto vel 16, 2010 10:11 pm

Axa sad ima 15 godine
[Vrh] Go down
Sara
Nova si
Nova si
Sara


Broj postova : 28
Join date : 10.02.2010

Dakota Fanning glumica Empty
PostajNaslov: Re: Dakota Fanning glumica   Dakota Fanning glumica Icon_minitimeuto vel 16, 2010 10:43 pm

Nikad cula ali sweet je
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dakota Fanning glumica Empty
PostajNaslov: Re: Dakota Fanning glumica   Dakota Fanning glumica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dakota Fanning glumica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Competitions :: ♡♡♡Svastara♡♡♡ :: ♡Serije i filmovi♡ :: ♡Filmovi♡-
Forum(o)Bir: